SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Punschkylare 11676097
nr 1167 6097
Punschkylare
med numrerade fack för glas. Höjd: 24 cm. Proveniens: Jean Jahnsson/van der Nootska palatset
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:50:37
4/3 07:41:46
350 kr
5/3 18:00:44